Slogan


Základní informace o baru "háčko"

Milí přátelé, naši hosté,

je to k nevíře, ale váš oblíbený bar na Hybešově 46 slaví letos už 26 let! Ano už dvacet pět let tu jsme každý den pro všechny, kteří si tento bar oblíbili a zůstávají mu i po letech věrni. Vždyť řada krátkých i delších lásek, flirtů či vážných vztahů v městě Brně vznikla právě tady…

Ale takové výročí určitě není a nemůže být důvodem k nostalgii, naopak váš oblíbený bar s přibývajícími lety stále mládne, a to doslova, září pastelovými barvami, je stavebně i lidsky otevřený, ale stále si uchovává svoji rodinnou atmosféru, takže se v něm mohou cítit dobře naši stálí věrní hosté, ale i každý, kdo náš bar teprve objevuje.

Když si sednete na bar nebo se pohodlně usadíte ke stolku nebo na pohodlném gauči, popíjíte pivko Krakonoš, Litovel nebo Zubr, případně si vyberete z bohaté nabídky míchaných nápojů, nikdy nezůstanete sami, vždy najdete někoho, s kým můžete jen pohovořit nebo začít cestu k bližšímu vzájemnému poznání…  A naši milí barmani vám rádi nabídnou to nejlepší z četných akčních nápojů a navíc vám pustí vaši oblíbenou písničku, kterou můžete sledovat na plazmové obrazovce, od největších hitů až po oldies. A když je vám smutno, mohou být i vaší vrbou.

A pokud se vám bude u nás líbit, určitě vás nepošleme se zavíračkou ve 4.00 domů od rozpité láhve, klidně se můžete bavit až do rána, protože „slušní lidé chodí domů za světla“.

Přijďte se přesvědčit, že nejstarší gay klub v Brně je nejen legendou, ale stále nejlepším místem pro kluky co jsou na kluky, holky co jsou na holky, ale i pro všechny, kteří neřeší na co jsou, mají se rádi a chtějí se báječně bavit.

PONDĚLÍ
All inclusive akce

Zaplať jednorázový poplatek 200,-Kč a vypij piva či vína, kolik je ti libo!

Nejlepší výsledky se budou zaznamenávat, a vrcholoví pijáci budou odměněni zajímavými dárky.

ÚTERÝ AŽ ČTVRTEK
Studentská party !

Akční nabídky sledujte na magickém zrcadle.

Sleva 20 % po předložení ISIC karty nebo jiného studentského průkazu.

Happy hours a další výhody po celý týden

Každý den happy hours od 20.00 do 21.59, pivo 12° za cenu 11°.
V neděli happy hours od 1.00 do závěrečné, 10% na celý účet.
Sleva 10 % po předložení ISIC karty nebo jiného studentského průkazu. ( Slevy se nesčítají, v rámci studentské party se poskytuje automaticky vyšší, sleva je poskytována individuálně pro každou osobu, nelze ji využít pro platbu jiným osobám.)